دکتر فرامرز طهماسبی از چهره های برجسته علمی و مدیریتی گفتمان انقلاب شهرستان کهگیلویه در گفت و شنود اختصاصی با ” پای حرف” در اراک ضعف ارتباطی نیروهای دلسوز و حزب اللهی بدنه گفتمان انقلاب را ناشی از دلبستگی و ذوب شدن به مرور زمان افراد در جریان های سیاسی دانست و تصریح کرد بازنگری و خانه تکانی جبهه انقلاب در مقطع زمانی کنونی ضروریست.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید امیر کبیر اراک با اشاره به نحوه و چگونگی شکل گیری قعالیت های سیاسی و فرهنگی جبهب انقلاب افزود آغاز حرکت این جریان از پیروزی انقلاب شکل گرفت و لیکن اوج آنها در شهر دهدشت در دهه شصت بود. حزب جمهوری اسلامی ، کمیته فرهنگی جهاد ، واحد فرهنگی سپاه و اتحادیه انجمن های اسلامی که بنده و تعدادی از دوستان شهید و رزمنده توفیق فعالیت در آنها را داشتیم از جمله نهادهایی بودند که فعالیت میکردند. اوج فعالیت ها در قالب گروه های هنری تئاتر و سرود و برگزاری کلاسهای قران و تفسیر و اخلاق اسلامی و اصول عقاید بود. البته اوج نمود فعالیت های فرهنگی در زمان دفاع مقدس بود


این مدرس دانشگاه اضافه نمود: اثرگذاری فعالیت ها بیشتر در حوزه سیاسی و فرهنگی بویژه در بین نسل جوان بود. تقویت روحیه انقلابی جذب جوانان به انقلاب و نگهداری نیروهای مومن با انقلاب و جلوگیری از انحراف جوانان برای پیوستن به گروههای فکری التقاطی بویژه سازمان مجاهدین و گروهک منافقین از مهمترین اثرات فعالیت های فرهنگی سیاسی نیروهای انقلابی در دهه ۶۰ بود.

مدیر کل اسبق اداره کل راه و شهرسازی استان قم  عمده نیاز کنونی شهرستان را استفاده از تجربه های پیشین جبهه انقلاب ، اصلاح و بازنگری رفتاری و حرکتی با توجه به شرایط کنونی دانست و تصریح کرد یکی از پیش نیازهای توسعه شهرستان بکارگیری نیروی انسانی دلسوز و متعهد و انقلابی در سطوح مختلف مدیریتی است و راهکار آن هم جلوگیری از عزل و نصب های قومی قبیله ایی و سیاسی صرف هست.

عضو گروه متخصص شهری شهر مقدس قم با اشاره به عدم فعالیت مسنجم تشکیلاتی جریان حزب الله و جبهه انقلاب در شهرستان کهگیلویه ابراز امیدواری کرد که در صورت احساس نیاز این آمادگی وجود دارد تا در کنار سایر دلسوزان گفتمان شکوفایی و تحرک دهه های پیشین را رقم زنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

از اینکه با صبر و متانت پاسخ میدهید سپاسگزاریم -

دهدشت وب | پایگاه خبری تحلیلی دهدشت وب