عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا تاکید کرد که پایگاه مردمی آقایان ” محمدعلی وکیلی ” و ” قوام فروزان ” که نام آنها برای کاندیداتوری انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی مطرح شده است کمتر از رقیب دیگر آنها در اردوگاه اصلاح طلبان یعنی ” محمد بهرامی ” است.

” کیان دهرابپور ” در گفت و گو با “فرازخبر” از یاسوج گفت: براساس آنچه ما می دانیم و از نزدیک می بینیم و اطلاعات واقف داریم، پایگاه مردمی ” محمد بهرامی ” شهردار اسبق یاسوج و از نامزدهای انتخابات مجالس نهم و دهم شورای اسلامی از آقایان ” محمدعلی وکیلی ” نماینده کنونی تهران در مجلس و ” قوام فرزوان ” نامزد احتمالی اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بسیار کمتر است.

وی با بیان اینکه بعقیده من ارتباط مردمی و آشنایی بیشتر مردم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا با ” محمد بهرامی ” شهردار اسبق یاسوج بیشتر از آقایان ” وکیلی و فروزان ” است،اظهارداشت: در هرصورت، هیچکدام از این آقایان پیروز انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی نخواهند بود.

زارعی از سه کاندیدای اصلاح طلب رای بیشتری دارد

این فعال سیاسی اصولگرا در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه آرای ” غلام محمد زارعی ” نماینده کنونی بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از سه کاندیدای اصلاحات که نام آنها برده شد بیشتر است، خاطرنشان کرد: بعقیده من در انتخابات پیش رو شاهد رقابت فاصله داری بین کاندیدای واحد اصولگرایان و ” غلام محمد زارعی ” خواهیم بود.

دهرابپور گفت:‌ بعقیده من وکیلی از زارعی کمتر رای خواهد آورد چون آرای اصلاح طلبان شکسته می شود و از سویی جمعی از آرای اصلاح طلبان در سبد آقای زارعی است.

وی افزود: بطور حتم شانس زارعی برای رسیدن به فینال انتخابات بیشتر است اما شانس پیروزی کاندیدای واحد اصولگرایان از تمام این کاندیداها بیشتر خواهد بود.

رئیس ستاد مردمی انتخابات رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که رقابت نهایی انتخابات یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بین زارعی و کاندیدای واحد اصولگرایان خواهد بود، یادآورشد: اگر اصولگرایان کاندیدای واحد هم نداشته باشند باز پیروزی با خودشان خواهد بود.

دهرابپور در ادامه آخرین وضعیت اردوگاه اصولگرایان حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را تشریح و اظهارداشت:‌ ساز و کارهایی برای اتحاد این جریان تهیه و تدوین شده و بطور حتم تمام تلاش ما براین است با یک کاندیدای واحد وارد عرصه انتخابات شویم.

وی گفت:‌ ” مهدی روشنفکر ” فعلا یکی از کاندیداهای جریان اصولگرایی بوده اما هنوز به عنوان نامزد نهایی این جریان مشخص نشده است.

عضو شورای مرکزی نیروهای انقلابی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا در پاسخ به این سوال که تاکنون جریان اصولگرایی چه گزینه های را برای انتخابات پیش رو نامزد انتخابات می داند؟ هم تصریح کرد: تا الان اینجانب، هدایتخواه و روشنفکر مورد بحث و بررسی از سوی شورای مرکزی هستیم.

دهرابپور با تاکیدبراینکه اگر اصولگرایان حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا به وحدت نرسند کاندیدای انتخابات مجلس آینده در این حوزه انتخابیه خواهم بود، یادآورشد: در صورت اجماع اصولگرایان بر روی کاندیداتوری اینجانب، آن وقت این کاندیداتوری قطعیت پیدا می کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با ” حاج  محمدرحیم دهرابپور ” فعال سیاسی نام آشنای جریان اصولگرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد، مشورت های لازم در این ارتباط صورت گرفته است یا خیر؟ هم اظهارداشت: بله و چون ایشان نامزد انتخابات نخواهد شد به این نتیجه رسیدیم که اینجانب نامزد انتخابات بشوم.

رئیس ستاد مردمی انتخابات رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ نظر بزرگان، ریش سپیدان، معتمدین، نیروهای دانشگاهی، جامعه معزز روحانیت و اقشار مختلف حامی جریان اصولگرایی بر وحدت در این جریان است و بنظرم می رسد این جریان به وحدت نهایی برسند.

دهرابپور از مشخص شدن کاندیدای واحد جریان اصولگرایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا برای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی طی روزهای آینده خبرداد.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود ” دکتر کرم جانی پور ” هم یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس یازدهم شورای اسلامی از جریان اصولگرایی برای انتخابات پیش رو است هم یادآورشد:‌ دکتر جانی پور هنوز اعلام نامزدی نکرده است.

این فعال سیاسی اصولگرا در استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که آیا ” دکتر روشنفکر ” گزینه جریان اصولگرایان در انتخابات پیش رو خواهد بود؟ هم تصریح کرد:دکتر روشنفکر فعلا از گزینه های موردنظر برای انتخابات آینده در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا بوده و البته باید منتظر نظرنهایی شورای مرکزی این جریان باشد.

دهرابپور در پاسخ به این سوال که آیا دکتر روشنفکر تاکنون کاندیداتوری خود را براین انتخابات امسال اعلام کرده است یا خیر؟ هم ادامه داد: دکتر روشنفکر دارای نماینده در شورای مرکزی اصولگرایان می باشد اما خودشان بطور مستقیم در این شورا حضور نیافته و اعلان کاندیداتوری رسمی هم ننموده است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر کاندیدایی از رای نهایی شورای مرکزی اصولگرایان تبعیت نکرده و تمکین نکند، شورای مرکزی چه اقدامی انجام می دهد؟ هم اظهارداشت: بطور حتم تمامی کاندیداهای مورد بحث و بررسی باید از رای نهایی شورای مرکزی تبعیت و تمکین کرده و در صورت تمکین نکردن، نامزد اصولگرایان در انتخابات آینده نخواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

از اینکه با صبر و متانت پاسخ میدهید سپاسگزاریم -

دهدشت وب | پایگاه خبری تحلیلی دهدشت وب