عناوین پیشنهادی
آرشیو کامل از Category: یادداشت

گفتاری در ستایش اخلاق

براستی صندلی سبز بهارستان برای عده ای چه ارزش و جایگاهی دارد که با انتشار فیلمی مجهول و ساختگی با ذکر نام فرزند مرحوم شده سید محمد موحد تمام مرزهای بی حیایی را در می نوردد؟

انحراف در جریان اصولگرای بویراحمد و دنا

از همین جا هم اعلام می‌کنم عموم جریان اصولگرای بویراحمد و دنا با تماسهایی که با من داشته‌اند اذعان فرموده‌اند که با این کاندیدای ساخته شده جدید همراهی نخواهند کرد.

خواب زده ها نهادهای حاکمیتی را به خواب زدگی محکوم نکنند!

نشست انتخاباتی جمعی از حامیان نماینده کنونی مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و نامزد احتمالی انتخابات آتی این نهاد در شهرستان چرام با حمله عجیب و غریب به شورای نگهبان و نهادهای امنیتی همراه بود

کمیسیون برنامه و بودجه سیاستگذارِ شرایط سخت و تحریم نیست

.در بیان ضعف عملکرد این کمیسیون و سیستم سازمان برنامه ریزی همین بس که در بیانیه گام دوم انقلاب رهبر انقلاب ،یکی از دلایل اساسی نوسانات اقتصادی کشور غیرازضعف ساختاری ومشکلات تاریخی قبل از انقلاب ، به بودجه نامتوازن در کشور مربوط شده است.

ورود مسائل سیاسی به آموزش و پرورش سم مهلکی بر پیکره این نهاد مقدس است

محمد دانشی نسب رئیس شورای اسلامی شهرستان بویراحمد : ورود مسائل سیاسی به آموزش و پرورش سم مهلک برای این نهاد مقدس است و اغلب انتصاب‌ها در آموزش و پرورش، نه بر اساس توان علمی و عملی که برپایه سفارشات و لابیگری انجام می‌شود.

اصلاح‌طلبی، هرزه‌گری سیاسی و انتصابات انتخاباتی؛ از فرمانداری لنده تا فرمانداری دنا

وضعیت کنونی بگونه‌ای است که نهادهای ناظر می‌بایست مراقب باشند تا در آستانه انتخابات قوه مقننه، شائبه مصادره انتخابات توسط دولت و تفکر حاکم بر قوه مجریه و همچنین شائبه جانبداری و طرفداری از کاندیدای خاص و نقض اصل بیطرفی توسط مدیران علی‌الخصوص مجریان انتخابات برای مردم ایجاد نشود. در این راستا مطالبه‌گری مردمی و تشکلهای دانشجویی و جریانات آزاداندیش و عدالتخواه نیز امری ضروری به نظر می‌رسد.

نگاهی اجمالی به جایگاه «فرهنگ» و نقش مدیریت فرهنگی در دانشگاه یاسوج

بعضی تشکل‌های دانشجویی به جای اینکه تریبون دانشجو و مطالبات به حق آنها باشند پایگاه این جریان خاص در استان شدند و همیشه چراغشان برای مردم مستضعف استان کهگیلویه و بویراحمد خاموش هست و خیری از آن ندیدند و فقط در زمانیکه بحث منافعشان به میان می‌آید شان و منزلت مردم استان را به سخره می‌گیرند و به تکاپو می افتند، چیست؟!

چتر مشترکین مستضعف چه گوهری است؟

وقتی خود ایشان در جلسات قبلی مهلت پرداخت را تمدید کرده اند طبیعتا مسئولیت پرداخت آن را تضمین کرده اندو اکنون که این مطالبات وصول نشده اند نسبت به تضمین کننده باید اقدامات تنبیهی صورت پذیرد نه مطالبه کننده حقوق عمومی!

دهدشت وب | پایگاه خبری تحلیلی دهدشت وب