عناوین پیشنهادی
آرشیو کامل از Category: اقتصاد

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان کهگیلویه در نشست مشترک صندوق توسعه بخش کشاورزی شهرستان کهگیلویه با کارگزاران و فروشندگان نهاده های کشاورزی از اجرایی سازی تفاهم نامه فی ما بین صندوق مادر تخصصی کشاورزی و بانک قرض الحسنه مهر ایران در سطح شهرستان کهگیلویه خبرداد

زمان قطعی پذیرش دارا دوم اعلام شد

رئیس سازمان خصوصی‌سازی زمان نهایی پذیره‌نویسی صندوق دارا دوم را اعلام کرد.

دلیل تعلیق نمادهای پالایشی چیست؟

پس از تعلیق نمادهای پالایشی به دلیل تغییرات قیمت‌گذاری خوراک، امروز معاملات کلیه نمادهای پالایشی حداکثر تا تاریخ ۱۱ شهریور به حالت تعلیق درآمد.

شبیخون حقوقی ها به بازار بورس در چهارشنبه 22 مرداد!

بازارسرمایه پس از مشخص‌شدن زمان ارائه ETF دوم و کنترل شدن جو هیجانی بازار در ابتدای معاملات امروز، ناگهان از سوی حقوقی‌ها مورد شبیخون قرار گرفت تا باردیگر این گروه، قرمزپوش به استقبال پایان هفته برود.

خبر خوش برای سرمایه گذاران محافظه کار

شورای پول و اعتبار با انتشار اوراق ودیعه توسط بانک مرکزی موافقت کرد.

سیر تا پیاز دارا دوم

کلاف "دارا دوم" با توئیت وزیر نفت و گفت و گوی شتابان وزیر اقتصاد با شبکه خبر باز شد.وزارت نفت برای تاسیس صندوق اعلام آمادگی کرد و وزیر امور اقتصادی و دارایی از عرضه این صندوق در اولین چهارشنبه شهریور ماه خبر داد.

خبر نهایی: عرضه بلوکی پالایشی ها منتفی شد | پذیره نویسی دومین ETF

ناظر مجلس در شورای عالی بورس با منتفی شدن عرضه بلوکی سهام ۴ پالایشگاه بورسی از برنامه دو وزارت اقتصاد و نفت برای پذیره نویسی دومین ETF دولتی خبر داد.

در عرضه اولیه چهارشنبه 22 مرداد به هر نفر چند سهم تخصیص می یابد؟

بر اساس اعلام شرکت بورس اوراق بهادار تهران، شرکت بهساز کاشانه تهران روز چهارشنبه ۲۰ درصد از سهام خود را با نماد «ثبهساز» عرضه اولیه خواهد کرد.

اختصاص اعتبارات بنیادمستضعفان کشور به شهرستان لنده

25میلیارد تومان اعتبار رونق تولید از سوی بنیادمستضعفان کشور به هر یک از استان های کشور، اختصاص یافت.

دهدشت وب | پایگاه خبری تحلیلی دهدشت وب